De Canadian brass heeft vier nieuwe muzikanten aangetrokken om de muzikale toekomst veilig te stellen.
Chuck Daellenbach, leider van de Canadian Brass, was toe aan een nieuwe bezetting en wilde nog meer muzikaal vuurwerk binnen de groep hebben en de Canadian Brass de status meegeven van SuperBrass-formatie.
De vernieuwing van de groep is een groot succes en de fans reageren zeer enthousiast, Canadian Brass heeft in deze nieuwe samenstelling reeds grote successen geboekt in de Verenigde Staten, China, Rusland en nu is Nederland aan de beurt.
U mag dit niet missen, U moet dit spektakel zien en horen, maak kennis met het jonge en nieuwe geluid van Canadian Brass.
Concert van Canadian Brass in NederlandCanadian Brass, het wereldbefaamde koperkwintet verzorgt op 1 oktober 2011 speciaal voor u als liefhebber van brassmuziek een concert in de grote zaal van Schouwburg Kunstmin te Dordrecht.
Kaarten zijn te bestellen via de website van Schouwburg Kunstmin,
http://www.kunstmin.nl.
Chuck spreekt het Nederlandse publiek toe:
http://www.youtube.com/watch?v=_DlcWIkSN_Y