trompet.nl
https://www.trompet.nl/forum/

belgian brass yed Hasselt 18-02
https://www.trompet.nl/forum/viewtopic.php?f=12&t=9765
Pagina 1 van 1

Auteur:  yanni [ 10 feb 2012 16:18 ]
Berichttitel:  belgian brass yed Hasselt 18-02

Een organisatie, waarbij het Belgian Brass ensemble, Vlamo vzw en Yamaha Music Europe de handen in elkaar slaan, kan maar één ding betekenen: ‘koperblazers staan centraal’. Dat is meteen de essentie van deze eerste Yamaha Educational Days serie. Een tweeluik met 5 uitvoeringen gespreid over 5 steden en 5 provincies, jaargang 2011 / 2012. De Limburgse editie vindt plaats op zaterdag 18 februari 2012 te Hasselt.
Het educatieve luik
Alle leden van het Belgian Brass ensemble geven die dag masterclasses. Een ganse dag zet het Belgian Brass ensemble de deuren open voor alle leerlingen ‘koperinstrument en slagwerk’ uit het DKO Limburg, en alle leden / muzikanten ‘koperinstrument en slagwerk’ uit de HAFABRA verenigingen Limburg. Deelname is gratis. U kan het programma, de dagindeling, locatie(s), namen docenten, en inschrijvingsmogelijkheden terugvinden in bijgevoegde folder.
Het concert luik
Elke Yamaha Educational Day wordt afgesloten met een exclusief concert van Belgian Brass. U kan hen aan het werk horen met hun nieuwe voorstelling ‘PUSHING THE LIMITS’. Een productie waarbij alle grenzen van het koperinstrument worden afgetast. Info rond het concert, locatie, uur, ticketprijs, reservatiemogelijkheden kan u terugvinden op bijgevoegde affiche + flyer.
Wij danken u van harte om deze informatie te verspreiden binnen uw eigen organisatie, en verwelkomen graag uw leerlingen, leden op deze Antwerpse editie van de Yamaha Educational Days op zaterdag 18 februari 2012.
U kan steeds terecht voor verdere info via management@belgianbrass.be of 0478/33.65.59

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/