Ik probeer momenteel een nieuw mondstuk: een door Miel Adams gemaakte en zeer geslaagde hybride van een GR 67FD top op een GR 67BX backbore. Werkt heel erg leuk in combinatie met die toch al smeuïge Adams A8 van mij... De sound is heel verslavend: als je zacht speelt is het fluffy als een goeie bugel en als je hard speelt wordt 't meteen Freddie Hubbard (en toen werd ik wakker...)
Stemming en hoorbaarheid in de praktijk ga ik vandaag testen in een traditionele New Orleans Jazz-setting. Meer benieuwd nog ben ik hoe het werkt bij mijn live electronics bandje, maar daarvoor zal ik nog een paar weken geduld moeten hebben.
_________________
http://www.blazerspartijen.nlhttp://www.presidentsofantarctica.comhttp://www.aachen-bigband.deAdams A10 custom, A8 sterling & 4-valve flugel
Austin Custom Brass TA-lead*, Vincent Bach 8B, Yamaha 7B4, Bruno Tilz 4VZF/2