Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
|
Pagina 1 van 1
|
[ 3 berichten ] |
|
| Auteur |
Bericht |
|
Bert Kremer
|
Berichttitel: Mondstuk zit "los"? Geplaatst: 16 okt 2013 20:40 |
|
Geregistreerd: 23 apr 2006 11:30 Berichten: 130 Woonplaats: Zuid-Limburg
|
|
Bij de c trompet valt het mondstuk niet diep genoeg in de receiver en zwabbert daardoor een beetje. Hoe kun dit oplossen?
_________________ ManchesterBrass TR-420GBRL-S
Voor op straat een Van Laar uit 1999?
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
NJFO-Thomas
|
Berichttitel: Re: Mondstuk zit "los"? Geplaatst: 16 okt 2013 20:44 |
|
Geregistreerd: 21 sep 2005 21:54 Berichten: 517 Woonplaats: Zuiderwoude
|
|
Ik heb dat gehad bij mijn Van Laar, weet niet meer of het de bes of c was. Ik heb hem gewoon weer opgestuurd en toen heeft Hub het gemaakt voor me. Dus even bij een muziekzaak langs gaan (misschien je mondstuk even meenemen).
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
Tom Pret
|
Berichttitel: Re: Mondstuk zit "los"? Geplaatst: 18 okt 2013 13:08 |
|
Geregistreerd: 15 okt 2013 00:28 Berichten: 7
|
|
Professioneel laten herstellen is natuurlijk het beste, maar voor "het moment" kun je ook een heel dun papiertje (vloetje) om de backbore draaien op de plek waar de backbore en de leadpijp samenkomen.
|
|
| Omhoog |
|
 |
|
Pagina 1 van 1
|
[ 3 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
|
|