trompet.nl
https://www.trompet.nl/forum/

Arturo Interview
https://www.trompet.nl/forum/viewtopic.php?f=7&t=2062
Pagina 1 van 2

Auteur:  erikveldkamp [ 12 feb 2005 09:31 ]
Berichttitel:  Arturo Interview

http://www.jazzplayerradio.com/

Ik denk om 12.00 15.00 1800 etc.

Auteur:  tommy [ 12 feb 2005 18:04 ]
Berichttitel: 

zeg vraagje ivm die jazzradio

als ik die opzet hoor ik konstant een muisklik! enig idee hoe dit komt? is dat bij anderen ook zo?

Auteur:  Makke [ 12 feb 2005 18:51 ]
Berichttitel: 

tommy schreef:
zeg vraagje ivm die jazzradio

als ik die opzet hoor ik konstant een muisklik! enig idee hoe dit komt? is dat bij anderen ook zo?


Ja, heel irritant. Het lijkt erop dat de website iets moet refreshen, ik heb alleen niet kunnen achterhalen wat.

Auteur:  trompet-smurf [ 12 feb 2005 18:56 ]
Berichttitel: 

jazzradio is een live stream die zichzelf een keer in de zoveel tijd moet refreshen. het klikken is inderdaad zeer irritant. maar er is niks aan te doen.

Auteur:  erikveldkamp [ 12 feb 2005 18:59 ]
Berichttitel: 

Ik luister via iTunes, ik heb geen problemen.

Auteur:  Makke [ 12 feb 2005 19:04 ]
Berichttitel: 

Je kunt er wel iets aan doen.

Als je Windows XP gebruikt ga je naar de map C:\Windows\Media en verplaats je het bestand "Windows XP starten" naar een andere plek (deze staat dus niet meer in C:\Windows\Media). Dit kan geen kwaad. Zet het bestand gewoon terug om het geluid terug te krijgen.

Het kan ook met andere besturingssystemen, maar die heb ik niet voorhanden dus weet ook niet het bestand daar heet.

Auteur:  trompet-smurf [ 12 feb 2005 19:11 ]
Berichttitel: 

het probleem zit hem in het auto refreshen van de pagina ("playing now" lijstje) die je krijgt als je het via of windows meda player opent. real weet ik niet wat dat werkt hier niet echt lekker.

dat kan je door een bestandje weg te doen volgens mij niet veranderen. maar het kan misschien aan mij liggen.

Auteur:  Makke [ 12 feb 2005 19:14 ]
Berichttitel: 

trompet-smurf schreef:
het probleem zit hem in het auto updaten van de pagina die je krijgt als je het via of windows meda player opent. real weet ik niet wat dat werkt hier niet echt lekker.

dat kan je door een bestandje weg te doen volgens mij niet veranderen. maar het kan misschien aan mij liggen.


Dat ligt aan jou ;)

Ik luister via Windows Media Player zonder klik. Het bestandje wat je weghaald uit die map is die "klik". Deze wordt ook gebruikt door WMP.

Pagina 1 van 2 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/