trompet.nl
https://www.trompet.nl/forum/

Fire Dance Allen Vizzutti
https://www.trompet.nl/forum/viewtopic.php?f=8&t=6853
Pagina 1 van 1

Auteur:  camel [ 04 feb 2009 20:53 ]
Berichttitel:  Fire Dance Allen Vizzutti

http://www.youtube.com/watch?v=FI6v28R0P-M

Hoi lui, weet iemand in welk boek, dit werkje is uitgebracht. Op de site van Broekmans kom ik niet verder, en als solostuk is het volgens mij ook niet bekend.

Weet iemand waar ik dit werkje kan bemachtigen? Wie dit heeft uitgegeven? Of het is uitgegeven?

Ik zou het graag eens willen instuderen. Of nou ja. Eens kijken of ik misschien 60% van de noten kan vinden ergens op mijn trompet :wink:


Thanks

Auteur:  erikveldkamp [ 04 feb 2009 20:57 ]
Berichttitel: 

Het is volgens mij niet officieel uitgebracht, maar ik heb het bigband arrangement wel in mijn bezit. Jammergenoeg kan ik het niet kopiëren voor je i.v.m. de kritiek die hier altijd op is van bepaalde forumleden... :wink:

Als je het uitgeschreven hebt en mij de partij stuurt kan ik wel nakijken of je het goed hebt uitgeschreven... :lol:

Auteur:  camel [ 04 feb 2009 20:59 ]
Berichttitel: 

Hahahahahaha, daar zet ik mezelf wel even klem ja...

naja dan heb ik gewoon pech. Ik zal morgen eens met de haske bellen. Ik geloof dat zij nog wel wat contacten hebben gehad met Vizzutti.

Auteur:  richaar-cdl [ 05 feb 2009 21:46 ]
Berichttitel: 

heb je geen maten bij FKKLBW? die hebben het vast nog

Auteur:  trumpetvos [ 21 feb 2009 19:51 ]
Berichttitel: 

Ik heb 6 dance nummers van Allan Vizzuttie maar hij is er niet bij anders had ik je even een copie'tje gestuurd.

Auteur:  luc [ 08 maart 2009 18:13 ]
Berichttitel: 

Vizzutti heeft een eigen webstek; de merchandising is momenteel even gesloten voor opmaken van inventaris

http://www.vizzutti.com/

Auteur:  flugel [ 08 maart 2009 20:44 ]
Berichttitel: 

luc schreef:
Vizzutti heeft een eigen webstek; de merchandising is momenteel even gesloten voor opmaken van inventaris

http://www.vizzutti.com/


Ze moeten een enorme voorraad hebben want ze zijn al meer dan een jaar aan het tellen....

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/