trompet.nl > forum > Toon onderwerp - De nieuwe Hub van Laar B1
trompet.nl - dé toonaangevende trompet site van nederland
  > home > forum - u bent nu hier  
   > het trompet.nl forum

Het is nu 19 apr 2026 13:06

Alle tijden zijn GMT + 1 uur




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 133 berichten ]  Ga naar pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Volgende
Auteur Bericht
 Berichttitel: De nieuwe Hub van Laar B1
BerichtGeplaatst: 30 jun 2004 15:42 
Offline

Geregistreerd: 26 nov 2002 16:28
Berichten: 5688
Na de nieuwe Hub van Laar Bb trompet getest te hebben door de trompettisten van o.a. het Metropole Orkest (Jan Oosthof, Wim Both, Ruud Breuls) en Glenn Miller Orchestra ben ik trots dat ik mee heb mogen helpen aan de ontwikkeling van zo'n goede trompet. We waren er allemaal over eens dat de klank, projectie, intonatie en feel van de trompet optimaal waren en erg geschikt voor vele stijlen.

We zochten naar een goede balans tussen de voordelen van een Calicchio (projectie en sizzle) en een Bach (allround, warme klank en geschikt voor alle stijlen). Het resultaat is een trompet die fantastisch projecteert in het hogere register en een mooie ronde klank heeft als je wat lager en zachter speelt. Dus geschikt als leadtrompet maar ook gewoon allround en voor vele stijlen geschikt. Wat ik vaak miste bij andere nieuwe modellen die ik getest heb is dat je zelf te weinig terug krijgt, dat is bij deze trompet zeker niet het geval. Ook blijft de trompet mooi open van lage g tot hoge g3 (of c4...).

Voordeel van Hub is dat hij de trompet aan kan passen aan de wensen van de trompettist zodat je precies krijgt wat je wilt. En dat voor een meer dan fatsoenlijke prijs.

Ook Hub's nieuwe flugels zijn me erg goed bevallen dus binnenkort speel ik alleen nog maar op Hub van Laar materiaal !

Afbeelding

Afbeelding

Voor meer info : www.hubvanlaar.nl of op mijn site.

Voor degene die wil klagen over reclame op dit forum, wees er trots op dat we in dit kleine landje zo'n hoog nivo instrumentenbouwer hebben ! :P

_________________
http://www.erikveldkamp.nl


Laatst bijgewerkt door erikveldkamp op 22 jul 2004 20:59, in totaal 1 keer bewerkt.

Share on Facebook Share on Twitter Share on MySpace Share on Delicious
Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 30 jun 2004 15:53 
Offline

Geregistreerd: 09 okt 2001 13:08
Berichten: 1053
Woonplaats: Stein
Ik heb sinds dat Hub gestart is nog nooit iemand horen klagen over zijn instrumenten. Ook de prijs/kwaliteit verhouding is een plus-punt van Van Laar.

We mogen als Nederlanders inderdaad trots zijn op Hub! En als Zuid-Limburgers natuurlijk nog een beetje meer 8)

(ik hoop dat jullie ook nog de tijd genomen om het Zuid-Limburgse Heuvelland/Mergelland eens goed te bekijken, dan zie je waar Nederlanders nog meer trots op kunnen zijn :wink: )


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 30 jun 2004 16:01 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 04 jul 2002 07:05
Berichten: 1000
Woonplaats: Veghel
Mag ik vragen wat de richtprijs is van zo'n Hub van Laar trompet?

_________________
Veni Vidi Vagina

http://www.jamopa.com
http://www.theriveraabigband.nl


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 30 jun 2004 16:06 
Offline

Geregistreerd: 26 nov 2002 16:28
Berichten: 5688
Pin me er niet op vast om dat Hub dat nog niet helemaal wist maar zijn andere trompetten zitten rond de 1800,- geloof ik. Daar zal deze ook wel in de buurt zitten afhankelijk van de afwerking natuurlijk (lak of zilver). Als je dat vergelijkt met andere merken is het een meer dan redeijke prijs.

_________________
http://www.erikveldkamp.nl


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 30 jun 2004 16:30 
Offline

Geregistreerd: 09 okt 2001 13:08
Berichten: 1053
Woonplaats: Stein
Ik kan me herinneren dat ze in het begin FL. 3300 (gulden dus) kostten.
Gezien de stijging van de prijzen na de invoering van de Euro, valt de prijsstijging van Fl. 3300 naar Fl. 4000 (1800 Euro) eigenlijk nog wel mee.


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 30 jun 2004 17:49 
Offline

Geregistreerd: 26 nov 2002 16:28
Berichten: 5688
Ik had eerst een andere foto op mijn site, maar nu staat dezelfde erop. Ik had meerdere modellen om te testen waarvan deze het beste bleek in verschillende situaties.

Naar aanleiding van deze trompet gaat Hub nog wat varianten maken die ik dan weer test. Maar dit model is af en is perfect. Maar zo als gezegd, Hub kan dingen altijd aanpassen als je dat wilt. Ik zou zeggen ga eens bij hem langs.

_________________
http://www.erikveldkamp.nl


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 133 berichten ]  Ga naar pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Volgende

Alle tijden zijn GMT + 1 uur


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 9 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  


MusicPrint.nl
Schagerl BeNeLux
MusicPrint.nl

Copyright © 2002-2011 Trompet.nl, Alle Rechten Voorbehouden.