trompet.nl > forum > Toon onderwerp - Carnaval ten einde samen met de lippen??
trompet.nl - dé toonaangevende trompet site van nederland
  > home > forum - u bent nu hier  
   > het trompet.nl forum

Het is nu 18 apr 2026 01:15

Alle tijden zijn GMT + 1 uur




Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 27 berichten ]  Ga naar pagina 1, 2, 3, 4  Volgende
Auteur Bericht
 Berichttitel: Carnaval ten einde samen met de lippen??
BerichtGeplaatst: 09 feb 2005 14:29 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 21 dec 2004 08:27
Berichten: 330
Woonplaats: Sas van Gent
Ik wil graag weten hoe we allemaal door de carnaval heen zijn gekomen. zeker zij die veel hebben gespeeld in de diverse bands. Zelf heb ik mezelf in de laatste 4 dagen toch redelijk naar de tering gespeeld. Het leek in eerste instantie heel goed te gaan maar toen kreeg ik last van mijn middenrif. Ik kon geen compressie meer maken voor de hogere noten en ben toen geheel tegen beter weten in maar gaan drukken (drank maakt meer kapot dan je lief is :oops: ) Nu zit ik dus met een iets dikkere bovenlip. Een paar dagen niet of nauwelijks spelen moet hier uitkomst in bieden.

Olaf


Share on Facebook Share on Twitter Share on MySpace Share on Delicious
Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 09 feb 2005 14:32 
Offline

Geregistreerd: 31 okt 2004 19:29
Berichten: 115
Woonplaats: Verweggistan
Ik ben redelijk relaxed door Carnaval gekomen.....aangezien ik niet veel meer gespeeld heb dan gewoonlijk....'k doe niet aan carnaval... :)

_________________
8)


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 09 feb 2005 14:42 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 03 feb 2004 20:39
Berichten: 3151
Woonplaats: Kortenhoef
Tot maandagmorgen was er niets aan de hand!
Wel een beetje pijn aan de lippen, maar alles was nog heel!
Maandag in Breda is er ergens (waar weet ik niet meer :wink: ) iets fout gegaan!
Kroegie in, kroegie uit, en met een temperatuurverschil van steeds een graad of 35 vergt dat nogal wat van de lippen!
Het was nog net niet tot bloedens toe, maar een behoorlijke blaar zat er wel op m'n bovenlip! :cry:
Gelukkig heb ik daar inmiddels een paar jaar ervaring mee en heb ik erg goed spul om mee te smeren! Vandaag al weer rustig wat lange noten en andere oefeningetjes gedaan en morgen maar eens zien hoe ik de repetitie doorkom!
Al met al valt het erg mee! :P


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 09 feb 2005 15:27 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 04 jul 2002 07:05
Berichten: 1000
Woonplaats: Veghel
Rolando schreef:
He, he het is over. Het afsluitbal gisterenavond was zwaar. Lekker afgezakt en vanmiddag weer rustige oefeningen doen.

Zondag was het zwaarste, met om 9:30 s'morgens nog een korte repetitie voor de carnavalsmis van 10:30. En dat als het zaterdagavond 4:00 is geworden met een vrachtwagen bier!!


Maandag avond had ik ook last van mijn lippen. Het lastige was dinsdag avond met de vrieskou nog ff de lampionnenoptocht.

_________________
Veni Vidi Vagina

http://www.jamopa.com
http://www.theriveraabigband.nl


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 09 feb 2005 20:17 
Offline
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 03 feb 2004 20:39
Berichten: 3151
Woonplaats: Kortenhoef
En de toeter?


Omhoog
 Profiel  
 
 Berichttitel:
BerichtGeplaatst: 09 feb 2005 22:20 
Offline

Geregistreerd: 09 feb 2005 16:48
Berichten: 299
Ik heb zondag in een optocht in Duitsland gelopen (nabij Keulen). Best leuk, maar ik heb er een hele schrale bovenlip aan overgehouden. Dit heb ik normaliter nooit, maar ik denk dat ik iets te enthousiast heb gespeeld. Ik heb inmiddels al diverse zalfjes en zelfs olijfolie gesmeerd, echter blijft mijn bovenlip rauw.

Ik merk ook dat ik vandeweek wat moeite heb met het vasthouden van het hoge register. Ach, het komt vast goed :)


Omhoog
 Profiel  
 
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 27 berichten ]  Ga naar pagina 1, 2, 3, 4  Volgende

Alle tijden zijn GMT + 1 uur


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen

Zoek naar:
Ga naar:  


MusicPrint.nl
Schagerl BeNeLux
MusicPrint.nl

Copyright © 2002-2011 Trompet.nl, Alle Rechten Voorbehouden.