Gisteren was ik naar mutes aan het zoeken op ebay. Er zijn er natuurlijk een heleboel te vinden. De prijzen vallen best mee denk ik, maar het is dan ook een veilingsite, de prijzen zullen wel omhoog gaan.
Het zien van die prijzen deed me wel denken aan de pixie mute die ik vorig jaar heb gekocht. toen heb ik 40 euro betaald. Is dat eigenlijk niet wat veel?
Nu ben ik dus op zoek naar een prijslijst voor mutes van o.a Humes & berg.
Iemand die nog weet hoeveel hij/zij voor zijn/haar mutes betaalde?
Op de site van Adams staat een prijslijst in pdf-formaat. Mijn ervaring is wel dat Adams wat aan de prijzige kant is. Een rondje bellen naar verschillende winkels kan natuurlijk nooit kwaad.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen