Op zondag 25 mei om 19.00 uur verzorgt het Limburgs Fanfare Orkest i.s.m. de Koninklijke Fanfare Kempenbloei uit Achel (B) in het MFC te Berg aan de Maas een concert.
Deze twee muzikale toppers laten u genieten van een prachtig stuk fanfaremuziek.
Het Limburgs Fanfare Orkest (LFO) is samengesteld uit talentvolle Limburgse muzikanten uit de gehele provincie en presenteert zich in het MFC te Berg aan de Maas onder leiding van Juri Briat. Afgelopen periode heeft het LFO tal van concerten in de provincie verzorgd waarbij solisten als o.a Mannu Mellaerts, Joost Smeets, Suzanne Welters en Steven Mead niet ontbraken. Het Limburgs Fanfare Orkest speelt onder leiding van de internationaal bekende Belgische dirigent Juri Briat, die ook o.a het Vlaams Fanfare Orkest dirigeert als opvolger van Ivan Meylemans. Zijn enthousiasme voor de muziek weet Juri op speelse wijze over te brengen op de muzikanten. Deze avond brengt het LFO o.a. werken van componisten/arrangeurs Marco Pütz en Gert Buitenhuis die garant staan voor een afwisselend muzikaal programma.
Te gast op deze avond is de Koninklijke Fanfare Kempenbloei uit Achel. Dit orkest is een van de toppers uit Belgie. Dit moge blijken uit het resultaat dat werd behaald op het WMC van 2005 in Kerkrade. Dit korps behaalde in de concertafdeling, met een achterstand van slechts een halve punt op de fanfare van Maasbracht, een tweede plaats. Als hoogstgeplaatste buitenlandse deelnemer kreeg Fanfare Kempenbloei bovendien het vaandel "Best International Award".
Het orkest staat onder leiding van het grote talent Ivan Meylemans. Hij was jarenlang solotrombonist van het Amsterdamse Concertgebouw Orkest en als dirigent stond hij voor zowat alle Nederlandse en Belgische symfonieorkesten met als hoogtepunt het dirigeren van het Concertgebouw Orkest in Amsterdam. Onder zijn enthousiaste en met speelvreugde uitstralende leiding kunt u ook van de Fanfare Kempenbloei eveneens een boeiend programma verwachten.
De kaartverkoop vindt plaats aan de zaal, die om 18.30 uur is geopend. De entreeprijs bedraagt € 7,50.
In aanvulling op het programma van Achel zal het LFO de volgende werken ten gehoren brengen:
- Gaillarde - Pierre d'Attaignant, arr. Manu Mellaerts
- Russlan & Ludmilla - M. Glinka, arr. Gert Buitenhuis
- Sincerely Yours - Marco Pütz
- Time Remembered - Philip Sparke
- Elisabeth - arr. Johan de Meij
- Chump Change - Quincy Jones, arr. Gert Buitenhuis
2 geweldige werken van Putz op een concertavond dus!
ik vond het een leuk concert gisteren (maar wel erg spannend, voor ons toch )
Jammer dat er niet wat meer publiek was, maar het was dan ook wel erg mooi weer buiten en veel te warm in de zaal
Sincerely Yours vond ik erg tof! Bestaat daar een CD opname van?
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen