Het was een ontzettend gaaf concert. Thomas Gansch speelt super, wat een geluid en techniek heeft die man! Ik heb naast die man gestaan en dat was kicken !!
Iedereen in het ensemble heeft super gespeeld en de avond is meer dan geslaagd voor zowel publiek als voor onszelf. Ik vergeet dit concert nooit meer!!
Aardige man, die Gansch en knettergek! Natuurlijk is hij meegeweest naar de kroeg om voetballen te kijken en zondag is hij na de afterparty met nog een paar mensen het traditionele "broodje schaap" mee gaan eten. Wat zal die man rot zijn geweest. Hij moest om 7 uur 's ochtends in het vliegtuig zitten om om 12 uur weer te repeteren in Oostenrijk. Voor het weekend had hij er al repetities van 10 tot 22.00 op zitten en dan moest hij nog met ons repeteren.....respect! Van de beruchte Gansch-horn van Schagerl heeft hij nu ook een bugel, liefkozend "Killer Queen" genaamd.
Iedereen die geweest is, laat vooral een berichtje achter in ons gastenboek en hou de site in de gaten voor verslagen over het weekend+concert en fotoreportages enz. enz.
http://www.neosbrass.nl