Ik ben benieuwd wat de ervaringen zijn met Kanstul.
Is de 1502 echt een goede kopie en alternatief voor de Callicchio 1s/7?
Iemand de 1537 in bezit en is die inderdaad beter dan een Bach37?
De 1600 een goede leadhorn?
Ik heb de indruk dat het geweldig goed gebouwde instrumenten zijn maar dat ze in Nederland niet zoveel voet aan de grond hebben, ondanks alle inspanningen van Hanssen Muziekcentrale die, als je ze belt, alles op Kanstul aansturen.
Heb een Kanstul Es-cornet, bevalt me veel beter van de 107 die ik eerst had. Er zat alleen geen gat geboord in de pijp onder mn waterkey. Maar dat heeft Marcel gedaan
Ik heb diverse zogenaamde Kanstul kopiën getest een paar jaar geleden, zoals een Bach Mt. Vernon, Connstellation, Benge en Besson kopie. Wat me opviel is dat ze vooral als een Kanstul speelden, waar op zich niets mis mee is. Maar ze deden me niet aan het origineel denken.
Ik heb gehoord dat Kanstul zonder vaste dealers gaat werken, als dat zo is dan heeft Hanssen waarschijnlijk een groot probleem.
Geweldig goed gebouwd valt wel mee. Het zijn zeker goede instrumenten maar met name de Signature serie (de 1500/1600 serie) is knap aan de prijs. Vooral als je naar de Europese alternatieven kijkt in die prijsklasse (€ 2.500,- / € 3.000,-) Kijk wel uit met gebruikte Kanstuls. Inmiddels is het wel verbeterd maar tot een paar jaar geleden had Kanstul erg veel last van red rot (rode plekjes in de lak, of blaasjes in het zilver).
De 1501 is een kopie van de 1S/7, de 1502 een kopie van de 1S/2. Hoewel kopie het goede woord niet is, meer een model gebaseerd op ...
De 1537 is op de markt gezet op het moment dat Bach geen trompetten maakte vanwege een langdurige staking. Goed instrument en voor een brede doelgroep, maar inmiddels duurder dan Bach zelf.
De 1600 vind ik persoonlijk geen goede leadhorn. Het geluid in de hoogte wordt veel te dun. De 1601 met koperen beker heeft daar wat minder last van. Hij speelt wel goed in de hoogte.
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 10 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen