Geregistreerd: 28 maart 2002 22:06 Berichten: 344 Woonplaats: Zutphen
21 november........
Dan kom ik 'sochtends met de stoomboot aanvaren met een lading pepernoten dat ik er zwart van zie. En later op de dag ben ik helemaal stukgeblazen dus dat wordt niet wat.
ik heb zoiets ooit bij Adams laten doen, maar dat was de miskoop van het jaar...
(was uiteraard wel iemand anders die dit deed, dus weet niet of dit wel of niet goed is)
_________________ Mijn instrumenten
Bach Stradivarius model 198
Yamaha Xeno model 8335G
Schenkelaars bugel
ik heb zoiets ooit bij Adams laten doen, maar dat was de miskoop van het jaar... (was uiteraard wel iemand anders die dit deed, dus weet niet of dit wel of niet goed is)
Vreemd, dat was Henk R. dus dat had echt goed moeten zijn
ik heb er een maand of 5 mee gespeeld, maar het ging echt niet lekker. toen pakte ik mijn oude mondstuk weer terug en het gaat beter dan ooit tevoren. (oud was Yamaha 16C4GP, nieuwe was B.Tilz 1,5C extra)
_________________ Mijn instrumenten
Bach Stradivarius model 198
Yamaha Xeno model 8335G
Schenkelaars bugel
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 0 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen