saniejjj schreef:
Sinds kort speel ik vaak 1e partijen binnen ons harmonie-orkest en ik vind het heerlijk, maar ik heb het idee dat het allemaal niet zo makkelijk meer gaat. Het lijkt wel of ik steeds sneller moe wordt, als er stukken tussen zitten welke regelmatig hoger gaat als de F boven de balk (F2 geloof ik).
Kan ik ook teveel oefenen? Of is het een kwestie van geduld hebben en gewoon door oefenen? Af en toe ben ik zo vermoeid dat er bij de hogere noten lucht ontsnapt, dan stop ik maar. Of moet ik gewoon doorgaan en wordt het uiteindelijk beter?
Wow, ik wou dat ze dat bij mij op school ook invoerden! Super zeg. Misschien ben je idd iets te enthousiast en speel je te veel aan één stuk door. Mijn muziekleraar riep het altijd al: beter 4x een kwartier dan 1x een uur. Probeer je 1,5 uur in stukjes op te delen, dan speel je genoeg maar raak je waarschijnlijk minder snel vermoeid.
@ luc: die ga ik ook proberen, thx voor de link!